27 а64 кв. м-15 а48 кв. м=

7 а35 кв. м+15 а8 кв. м+4 а87 кв. м=

36 га23 а-9 га5 а-12 га72 а=

8 кв. дм2 кв. см-58 кв. см96 кв. мм=

4 га6 а*15=

38 а54 кв. м*7=

5 га16 а: 6=

80 кв. м72 кв. дм: 8=

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 12:47
    +1
    27 а64 кв. м-15 а48 кв. м = 7 а35 кв. м+15 а8 кв. м+4 а87 кв. м=26 а 130 кв м = 27 а 30 кв м

    36 га23 а-9 га5 а-12 га72 а=14 га 46 а

    8 кв. дм2 кв. см-58 кв. см96 кв. мм=7 кв дм 101 кв см 100 кв мм - 58 кв см 96 кв мм = 7 кв дм 43 кв см 4 кв мм

    4 га6 а*15 = 60 га 90 а

    38 а54 кв. м*7=266 а 378 кв м = 269 а 78 кв м

    5 га16 а: 6 = 516 а / 6 = 86 а

    80 кв. м72 кв. дм: 8 = 10 кв м 9 кв дм