15-8=15 - (5 + ...) = ...; 6+5=6 + (4 + ...) = ...

+5
Ответы (1)
  1. 11 октября, 08:51
    0
    15-8=15 - (5+3) = (15-5) - 3=10-3=7

    6+5=6 + (4+1) = (6+4) + 1=10+1=11