21:3•6 - (18+14) : 8 = 63: (3•3) + (8•7-2) : 6=

+5
Ответы (1)
  1. 17 июня, 05:31
    0
    21:3•6 - (18+14) : 8=42-4=38

    63: (3•3) + (8•7-2) : 6=7+9=16