18,63 : (4,3 + т) = 2,3.

+5
Ответы (1)
  1. 27 июня, 10:21
    0
    4,3 + т = 18,63 : 2,3

    4,3 + т = 8,1

    т = 8.1 - 4,3

    т = 3,8