69:23*100-720:9+250*2

+1
Ответы (1)
  1. 23 июня, 23:01
    0
    1) 69:23=3; 2) 3*100=300; 3) 720:9=80; 4) 250*2=500; 5) 300-80=220; 6) 220+500=720