5 11/12 - (2 1/12 + 3 1/12) =

+3
Ответы (2)
  1. 16 января, 07:26
    0
    5 11/12 - (2 1/12 + 3 1/12) = 5 11/12 - 5 2/12 = 9/12 = 3/4
  2. 16 января, 09:17
    0
    1) 2 1/12+3 1/12=5 2/12

    5 11/12-5 2/12=9/12=3/4