24*8

754*60

2504*82

364*276

407*306

852:6

49+26 * (54-27)

36:9+18*5

+2
Ответы (2)
  1. 24 июля, 12:40
    0
    24*8=192

    754*60=45240

    2504*82=205328

    364*276=100464

    407*306=124542

    852:6=142

    49+26 * (54-27) = 751

    36:9+18*5=94
  2. 24 июля, 13:12
    0
    1.192

    2.45240

    3.205328

    4.100464

    5.124542

    6.142

    7.751

    8.94