89+43*67 + (63:3) - 5:2+7=

+1
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 14:22
    0
    89+43*67 + (63:3) - 5:2+7==89+2881+21-2,5+7 = 2970+21-2,5+7=

    =2991-2,5+7=2988,5+7=2995,5