14 6/19+1 7/8+2 5/8-4 6/19

+5
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 16:23
    0
    14 6/19+1 7/8+2 5/8-4 6/19 = (14 6/19-4 6/19) + (1 7/8+2 5/8) = 10 + 3 15/8 = 13 15/8=14,875