X•4•2=160. x•4=160•2

+2
Ответы (1)
  1. 15 мая, 01:24
    0
    X*4*2=160

    x*8=160

    x=160/8

    x=20

    x*4=160*2

    x*4=320

    x=320/4

    x=80