35*20+59*12-20*25-15*49=?

+5
Ответы (1)
  1. 23 июня, 10:23
    0
    35*20+59*12-20*25-15*49=173

    1) 35*20=700 5) 700+708=1408

    2) 59*12=708 6) 1408-500=908

    3) 20*25=500 7) 908-735=173

    4) 15*49=735