5 3/7 - (2,35-2 4/7) + 5,45

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 10:12
    0
    38/7/2,35-18/7+5,45

    38/7-18/7+5,45-2,35

    20/7+7,8

    20/7+78/10=746/70=1 46/70