Д) 2: 5 1/3=

ж) 12: 2 2/3=

+1
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 09:03
    0
    2:5 1/3=2/1:16/3=3/8

    12:2 2/3=12/1:8/3=9/2=4 1/2