29999+1=

27000-1=

67799+1=

+1
Ответы (2)
  1. 17 мая, 10:52
    0
    =30000.

    =26999.

    =67800.
  2. 17 мая, 11:41
    0
    29999+1=30000

    27000-1=26999

    67799+1=67800