125 * 1,6

3,14 * 500

630 * 0,544

3,12 * 0,012

+3
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 01:45
    0
    125 * 1,6 = 200

    3,14 * 500 = 1570

    630 * 0,544 = 342,72

    3,12 * 0,012 = 0,03744