А + 28 при а = 19, а = 23, а = 53, а = 44

52 - с при с = 25, с = 44, с = 17, с = 39

+3
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 21:11
    0
    А+28

    19+28=47

    23+28=51

    53+28=81

    44+28=72

    52-с

    52-25=27

    52-44=8

    52-39=13

    52-17=35
  2. 27 апреля, 22:00
    0
    При а = 19 - 47; при а = 23 - 51; при а = 53-81; при а=44-72; при с = 25-27; при44-8; при17-35; при 39 - 14