На 1 галявини розквитло 4 кульбаби и 16 ромашок. На2 галявини розквитло 15 кульбабок и на 2 ромашки менше, ниж на 1 галявини. Сколько квиток розквитло на 2 галявинах?

+5
Ответы (1)
  1. 4 июля, 08:45
    0
    1) 16-2=14 (р.)

    2) 4+16+15+14=49 (кв.)