507*372 + (9200-800:4) =

+1
Ответы (2)
  1. 23 мая, 19:29
    0
    1) 800 : 4 = 200

    2) 9200 - 200 = 9000

    3) 507*372 = 188604

    4) 188604 + 9000 = 197604

    Ответ: 197604
  2. 23 мая, 19:51
    0
    507*372 + (9200-800:4) = 197604

    1) 800:4=200

    2) 9200-200=9000

    3) 507*372=188604

    4) 188604+9000=197604