1|3 = ... |6 1|3 = ... |9 2|6 = ... / 9 2|3 = ... |9 2/3 = ... / 6

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 16:09
    0
    1/3 = 2/6

    1/3 = 3/9

    2/3 = 6/9

    2/3 = 4/6

    2/6 = 3/9