15+2 (х+3 у) = 3 (4 х-у), 2 (5 х-у) - 3 у=2+3 (2 х-у)

+4
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 19:19
    0
    15+2 х+6 у=12 х-3 у; 10 х-9 у=15; 10 х-2 у-3 у=2+6 х-3 у; 4 х-2 у=2; 2 х-у=1