Разгадай ребус. Буквой А обозначена одна и та же цифра. 7 А/1 А=А

+1
Ответы (1)
  1. 25 мая, 11:30
    0
    7 А/1 А=А ОДЗ: А не равно 0

    7 А=А^2

    A^2-7A=0

    А (А-7) = 0

    А=7

    Ответ: 7.