4/9*3/17+2/3:17/3 = ...

+2
Ответы (1)
  1. 14 июня, 20:12
    0
    4/9*3/17+2/3:17/3 = 4/9*3/17+2/3*3/17=3/17 * (4/9+2/3) =

    =3/17 * (4/9+6/9) = 3/17*10/9=1/17*10/3=10/51