3:15/16 - (5/7*21/25+1 9/10)

+4
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 09:20
    0
    3:15/16 - (5/7*21/25+1 9/10) = 3/1*16/15 - (1/1*3/5+19/10) = 1/1*16/5 - (3/5+19/10) = 16/5 - (6/10+19/10) = 32/10-25/10=7/10=0.7