А) 2*3/7 б) 7/9*2 в) 2/5*15

+1
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 04:17
    0
    а) 2*3/7=2/1*3/7=6/7 б) 7/9*2=7/9*2/1=14/9=1 5/9 в) 2/5*15=2/5*15/1=2/1*3/1=6/1=6