91*2/5:5/6+3,48:6,25*1,8=

+4
Ответы (1)
  1. 7 января, 08:07
    0
    91*2/5=36 2/5

    36 2/5:5,6=26/4=6,5

    3,48:6/25=58/4=14,5

    14,5*1,8=26,1

    6,5+26,1=32,6