11043/y-398=31002-302*99+8999-10092

+4
Ответы (1)
  1. 7 октября, 22:05
    0
    11043/y-398=31002-302*99+8999-10092

    11043/у-398=11

    11043/у=409

    у=11043:409

    у=27