8 1/9 - (2 1/12 - 1 1/18) : 9 1/4=

+2
Ответы (1)
  1. 5 июля, 16:09
    0
    8 1/9 - (2 1/12 - 1 1/18) : 9 1/4=162/18 - 31/18:91/4=131/18:91/4=131/273