15,81: (24-23,66) - 18:36,5

+2
Ответы (1)
  1. 4 июля, 20:28
    0
    15, 81 : (0, 34) - 18 : 36, 5 = 46, 5 - (18: 36,5) = 16,5 - 0,49 = 16, 01