20,8 / (12-11,36) - 8/12,5

+4
Ответы (1)
  1. 16 октября, 04:10
    0
    20,8: (12-11,36) - 8:12,5=0

    1) 12-11,36=0,64

    2) 20,8:0,64=32,5

    3) 8:12,5=0,64

    4) 0,64-0,64=0