32 + (96-64) : 8*2 = 32 + (96-64) : (8*2) = (32+96-64:8) * 2=

+4
Ответы (1)
  1. 26 июня, 21:13
    0
    32 + (96-64) / 8*2=40

    32 + (96-64) / (8*2) = 34

    (32+96-64/8) * 2=240