Х: 52/3 = 1 7/9:1 7/27 ...

+4
Ответы (1)
  1. 21 марта, 14:40
    0
    Х: 52/3=1 7/9:1 7/27

    х: 52/3=16/9:34/27

    х: 52/3=24/17

    х=24/17*52/3

    х=416/17=24 8/17

    416/17:52/3=16/9:34/27

    24/17 = 24/17