1 ... 2 ... 3 ... 4=4 1 ... 2 ... 3 ... 4=10

+3
Ответы (2)
  1. 13 ноября, 06:56
    0
    1) 1 + 2 - 3 + 4=4 2) 1 + 2 + 3 + 4=10
  2. 13 ноября, 08:11
    0
    1+2-3+4=4 1+2+3+4=10