48:8 * (30:5) - 4*5+27: (8:8) : 3=

+1
Ответы (2)
  1. 11 марта, 09:12
    +1
    1) 30:5=6

    2) 8:8=1

    3) 48:8=6

    4) 6*6=36

    5) 4*5=20

    6) 27:1=27

    7) 27:3=9

    8) 36-20=16

    9) 16+9=25
  2. 11 марта, 09:45
    0
    1) 6

    2) 1

    3) 6

    4) 36

    5) 20

    6) 27

    7) 9

    8) 16

    9) 25