6*9:54-0:36 * (41-15) + 42:7=

+2
Ответы (1)
  1. 29 июня, 15:46
    0
    1) 41-15=26

    2) 6*9=54

    3) 54:54=1

    4) 0:36=0

    5) 0*26=0

    6) 42:7=6

    7) 1-0=1

    8) 1+6=7