2 а + (3 а-7)

2 а + (3 а+7)

2 а - (3 а-7)

2 а - (3 а+7)

(6 х-3) - (4 х-3 у) + (5 у-2) - (2 у-9 х)

+2
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 14:56
    0
    1) ... = 2 а+3 а-7=5 а-7

    2) ... = 2 а+3 а=7=5 а+7

    3) ... = 2 а-3 а+7=а+7

    4) ... = 2 а+3 а-7=5 а-7

    5) ... = 6 х-3+4 х+3 у+5 у+2+2 у+9 х=19 х+10 у-1