3.1/2: (1.4/15+3.9/10)

+1
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 11:05
    0
    3.1/2: (1.4/15+3.9/10) = 3.1/2: (2.8/30+11.7/30) = 3.1/2: (14.7/30) = 3.1/2*30/14.7=3.1 * (15/14.7) = 46.5/14.7