90:9*1; 80:8*0; (84-77) : 1; (9-9) : 8

+3
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 16:07
    0
    90:9*1=10

    80:8*0=0

    (84-77) : 1=7:1=7

    (9-9) * 8=0
  2. 5 апреля, 17:51
    0
    10.; 0.; 7.; 0

    ...