8/15 (3/4x-5/6y) - 2/9 (2 1/4x+2,5y)

+3
Ответы (1)
  1. 11 мая, 03:15
    0
    8/15*3/4 х-8/15*5/6 у-2/9*9/4 х-2/9*25/10 у=2/5 х-4/9 у-1/2 х-5/9 у=0,4 х-0,5 х-9/9 у = - 0,1 х-у