10%,25%,50%, 75% от 65 000

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 19:09
    0
    65000-100%=>650-1%

    10%=650*10=6500

    25%=650*25=16250

    50%=650*50=32500

    75%=650*75=48750