10 - (3 5/11+8/11) + 4 2/11

+2
Ответы (1)
  1. 14 августа, 15:27
    0
    10 - (15/11+8/11) + 8/11 = 10 - 23/11+8/11=10 - 15/11 = (110-15) / 11 = 95/11