1 см (2) - 10 мм (2) = ?

1 см (2) - 1 мм (2) = ?

1 м (2) - 10 дм (2) = ?

1 м (2) - 1000 см (2) = ?

1 дм (2) - 5 см (2) = ?

1 дм (2) - 50 см (2) = ?

+3
Ответы (2)
  1. 13 февраля, 13:15
    0
    1 см2-10 мм2=100 мм2-10 мм2=90 мм2

    1 см2-1 мм2=100 мм2-1 мм2=99 мм2

    1 м2-10 дм2 = 100 дм2-10 дм2=90 дм2

    1 м2-1000 см2 = 10000 см2-1000 см2=9000 см2

    1 дм2-5 см2 = 100 см2-5 дм2=95 см2

    1 дм2-50 см2=100 см2-50 см2=50 см2
  2. 13 февраля, 13:23
    0
    1 см=10 мм

    1 см2-1 мм2=0

    1 м=10 дм

    1 м (2) - 10 дм (2) = 10 дм (2) - 10 дм (2) = 0

    1 м=100 см

    1 м (2) - 1000 см (2) = 100 (2) - 1000 (2) = - 990000

    1 дм=10 см

    1 дм (2) - 5 см (2) = 10 см (2) - 5 см (2) = 100-25=75

    1 дм=10 см

    1 дм (2) - 50 см (2) = 10 см (2) - 50 см (2) = 100-2500=-2400