468 * 570 295*608 и 4390 * 709

+4
Ответы (2)
  1. 13 марта, 16:48
    0
    468•570=266760

    295•608=179360

    4390•709=3112510
  2. 13 марта, 17:26
    0
    468*570=266760

    295*608=179360

    4390*709=3112510