3/10 х - 1/5 = 1 7/20

+2
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 23:36
    0
    3/10X-1/5=1 7/20 3/10x=1 7/20 + 1/5 3/10x=1 8/25 1 8/24:3/10 = ?