42-57:19*14 = 68: (96-62) =

6 * (69:23+7) = 5 * (98-10*8) =

96: (4*18-56) = 14 * (19*4-71) =

+2
Ответы (1)
  1. 10 августа, 11:30
    0
    42-57:19*14=42-3*14=42-42=0

    68: (96-62) = 68:34=2

    6 * (69:23+7) = 6 * (3+7) = 6*10=60

    5 * (98-10*8) = 5 * (98-80) = 5*18=90

    96: (4*18-56) = 96: (72-56) = 96:16=6

    14 * (19*4-71) = 14 * (76-71) = 14*5=70