94 - (51-37) - 18:2=

4:2*6-12=

+1
Ответы (1)
  1. 27 июня, 06:28
    0
    94 - (51-37) - 18:2=71

    1) 51-37=14

    2) 18:2=9

    3) 94-14=80

    4) 80-9=71

    4:2*6-12=0

    1) 4:2=2

    2) 2*6=12

    3) 12-12=0