36+45:9-2*4=33,8*6-32:4+19-23

+5
Ответы (1)
  1. 7 июля, 10:52
    0
    1) 33,8•6=202,8

    2) 32:4=8

    3) 202,8-8=194,8.

    4) 194,8+19=213,8

    5) 213,8-23=190,8

    Ответ: 190,8