X - (6 2/5 - 4,91) = 5,35

+3
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 16:52
    0
    Х - 6 2/5 + 4,91=5.35

    х=5.35-4.91+6 2/5

    х=0.44 + 6 2/5

    х=44/100 + 32/5

    х = 684/100

    х=6.84