1 2/11 (1/4+2/3) - 1.2

+1
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 03:51
    0
    1 2/11 (1/4 + 2/3) - 1/2 = 13/11 (3/12 + 8/12) - 1/2 = 3/11 * 11/12 - 1/2 = 13/12 - 1/2 = 7/12