9 9/11 - (3 2/11-2 3/11)

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 12:26
    0
    9 9/11 - (3 2/11-2 3/11) = 8 10/11

    1) 2 13/11-2 3/11=10/11

    2) 9 9/11-10/11=8 20/11-10/11=8 10/11