2,52:4,2-0,73*0,14+0522;

+4
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 21:31
    0
    1) 2,52:4,2=0.6

    2) 0,73*0,14=0,1022

    3) 0,6-0,1022=0.4978

    4) 0.4978+0.522=1.0198